3D yazıcı otomobil için kullanılacak

  • 11 Temmuz 2015
  • 1.153 kez görüntülendi.
3D yazıcı otomobil için kullanılacak

SIGN İstanbul’da, başta otomobil olmak üzere pek çok sektörde çığır açan 3 boyutlu baskı teknolojilerinin sergileneceği özel bölüm yer alıyor.

3D Print Show Global Serisi’nin yeni durağı SIGN İstanbul oldu!

Tarsus Group’un, bu yıl Mayıs ayında Londra’da başlayıp sırasıyla California, Paris ve Dubai ile devam edecek “3D Print Show Global Serisi”nin İstanbul ayağı SIGN İstanbul fuarı oldu. İFO Fuarcılık tarafından 10-13 Eylül tarihlerinde 17.’si gerçekleştirilecek SIGN İstanbul 2015, 3D Print Show özel bölümünü 11. Salonda açıyor. Bu yeni teknolojiye en erken uyum sağlayan otomobil sektörüne de çözüm sunan 3 boyutlu yazıcı teknolojileri fuarda ziyaretçileriyle buluşacak.

İlk olarak geçen yılki organizasyonda 3 boyutlu yazıcı teknolojilerine genişçe yer veren SIGN İstanbul, ziyaretçi ve katılımcılarından gördüğü yoğun ilgi üzerine, bu sene bir salonunu sadece 3D baskıya ayırdı. “Alanında Avrasya’nın her yıl düzenlenen en büyük ticari organizasyonu” olarak kabul edilen SIGN İstanbul 2015, başta otomobil, moda, mimari, gastronomi, mobilya, medikal ve bijuteri olmak üzere hemen her sektörde kolay ve ekonomik yoldan üretime imkan veren, ayrıca bireysel kullanımlar için de seçenekler sunan 3D yazıcı teknolojilerini 11. Salondaki 3D Printshow özel bölümünde sergileyecek

Tarsus Group’un dünya çapındaki 3D Print Show etkinliğinin California’dan önce İstanbul’daki yeni durağı olan SIGN İstanbul, 3 boyutlu yazıcıların ve baskı teknolojilerinin yanı sıra her türlü reklam ve tanıtıma ilişkin en yeni ürün, uygulama, makine ve ekipmanları bir arada sunacak.

Dijital Baskı, Tekstil Baskı, Sign Teknolojisi, Görsel İletişim ve LED & LED Ekran Firmalarının sergileneceği SIGN İstanbul’u başta endüstriyel reklam üreticileri, dijital baskı merkezleri, mimarlar, matbaacılar ve tekstil sektörü olmak üzere 21 bin profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor.

SIGN Istanbul 2015 ile ilgili detaylı bilgi ve online davetiye almak isteyenler, www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
“DURMAK NEDEN” mottosu ile basının karşısına çıkan yeni TOYOTA Yaris, piyasaya 209.100 lira ile 336.300...
Hyundai, performanslı N model serisine Yeni Elantra ile devam ediyor. Üstün bir sürüşe sahip olan...
Yeni Mercedes-Maybach S-Serisi, 19 Kasım Perşembe günü gerçekleştirilen dijital lansman ile tüm dünyaya tanıtıldı. ‘Lüks’...
İlk bakışta Porsche’ye benzese de, 228 beygir gücüyle ortaya çıktı Kağıt üzerinde, 2022 BRZ selefinin...
211.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Daha dinamik dış tasarım, iç mekânda üst segmentlere yaklaşan...
Yarış dünyasına yeni nesil süper spor otomobili MC20 ile dönmeye hazırlanan Maserati, geleceğini köklerindeki yarışçı...
Suzuki Ecstar Takımı’ndan Joan Mir 2020 MotoGP Dünya Şampiyonu Oldu! Suzuki Ecstar takımının İspanyol pilotu...
Yazık çok yazık. Çok başarılı bir organizasyona imza at, ama işin sonundaki yapılan işgüzarlıkla berbat...
7. kez Dünya Şampiyonu oldu 2020 Formula 1 sezonunun 14. yarışı olanTürkiye Grand Prix’sini Mercedes-AMG...
  F1 Pilotu Lewis Hamilton İstanbul’da 7’nci Dubleyi Hedefliyor! Dünyanın önde gelen petrol şirketlerinden birisi...