Alanis Beril ALTINBAŞ ve Tunç ALTINBAŞ, AUTOWRITETR için yazmaya başlıyor

  • 16 Kasım 2019
  • 7.141 kez görüntülendi.
Alanis Beril ALTINBAŞ ve Tunç ALTINBAŞ, AUTOWRITETR için yazmaya başlıyor

Baba-kız önümüzdeki haftalarda burada yazmaya başlıyor.

Alanis Beril ALTINBAŞ:

İngiltere’de doğdu. Küçük yaşlardan itibaren çizdiği moda ve mimariye yönelik eskizleri daha 14 yaşındayken Wallpaper* Next Generation tasarım bölümünde yayınlandı. Almanca eğitim veren Avrupa Koleji sonra eğitimine İstek Okulları Atanur Oğuz Fen Lisesi son sınıfında devam ediyor.

Mimar olmak isteyen üç 3 dil bilen Alanis otomobillere, tasarıma, bakım ve kozmetiğe olan doğal merakını sosyal medya, çeşitli blog ve dijital mecralardan takipçileriyle paylaşıyor.

Tunç ALTINBAŞ:

Tunç Altınbaş, üniversite eğitimini 1995 yılında İngiltere University of Manchester’da Ekonomi bölümünde tamamladıktan sonra; 1995-1996 yıllarında aynı üniversitede yüksek lisans MBA yapmıştır.

Tunç, iş hayatına 1996 yılında Hürriyet’te Proje Yöneticisi olarak başladı. 1999-2002 yılları arasında aynı şirkette Kalite Yöneticisi, 2002-2013 yılları arasında Pazarlama Yöneticisi olarak görev yaptı.

Daha sonra İstanbul Modern Sanat Müzesi’nde İş Geliştirme Direktörü pozisyonunda çalıştı. Ardından dünyanın en büyük Açıkhava reklamcılığı şirketi Clear Channel Communications Inc.’te Pazarlama Direktörü olarak görev aldı. 2015 yılında İsviçre merkezli Global Connection International Media SA.’da İş Geliştirme Koordinatörü olarak çalışan Tunç, bu görevinin yanında Türkiye İhracatçılar Meclisi’nde Proje Koordinatörü olarak çalışmış; Otomobil, Gayrimenkul, Seyahat, Sanat ve Perakende alanlarında, iş dünyasının lider yayınlarında köşe yazarlığı yapmakta ve aynı zamanda 2016 yılında Habertürk’te başladığı “Yol Boyunca” isimli televizyon programının yapımcılığı ve sunuculuğu görevlerini üstlenmiştir. Tunç Turkcell’de Kurumsal Stratejiler ve İletişim Bölümünde Principal Enterprise İletişim Müdürü olarak çalışmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
156.500 liradan başlıyor. Fiyat ve vergilendirme avantajı için tam alınacak otomobil. Citroën Türkiye, markanın tüm...
Yeni Neslin Süper Spor Otomobili MC20, Maserati Markası İçin Yeni Bir Dönemin Başlangıcını İşaret Ediyor!...
Z’nin uzun geçmişindeki stil özelliklerini tek, temiz ve modern bir pakette harmanlıyor. Ve şık kaportanın altında önde çift...
4. nesil Tucson hibrit motorlu olacak. Sensuous Sportiness ( Duygusal Sportif) mottosu ile daha kaslı...
Golf sekizinci nesil resmen vagonu oluyor adında, varyantları Golf Varyant ve Golf Alltrack . Varyant, Sportwagen’e eşdeğer.  Bir şirket sözcüsü bize...
Fotoğraf için özür dileriz. Daha iyi bir açı yakalanabilirdi. Dünya Ralli Şampiyonası’nın (WRC) tarihinde, bir...
WRC’nin Türkiye ayağını Toyota Gazoo ekibi kazandı. Podyumda 2. ve 3’lük ise, HYUNDAI’lerin oldu. En...
13-14-15 Kasım 2020 tarihlerinde İntercity İstanbul Park’da yapılacak olan Formula 1 yarışının biletleri satışa bu...
2020 Formula 1 sezonunun dokuzuncu yarışında Mercedes-AMG Petronas yine iki pilotuyla birden zirvede yer aldı....
2020 Formula 1 sezonunun yedinci yarışında Mercedes-AMG Petronas yine zirvede yer aldı. Belçika’daki SpaPisti’nde gerçekleştirilen...