Alman Off Road Dergisi Tarafından En İyi Arazi Lastiği Seçildi

  • 02 Eylül 2014
  • 1.197 kez görüntülendi.
Alman Off Road Dergisi Tarafından En İyi Arazi Lastiği Seçildi

Goodyear DuraTrac, Alman Off Road Dergisi Tarafından En İyi Arazi Lastiği Olarak belirlendi

Goodyear’ın DuraTrac arazi lastikleri, Alman “Off Road” Dergisi tarafından iki yıldır üst üste ödüle layık görülüyor.
Goodyear DuraTrac lastikleri, Alman “Off Road Dergisi” okurları tarafından iki yıl üst üste yılın en iyi arazi lastiği seçildi. DuraTrac, “Traction Tires” kategorisinde yarışan 10 lastik arasından, 63.000 okurun oylaması sonucunda en fazla oyu alarak ödüle sahip oldu.
Goodyear EMEA Marka ve Strateji Direktörü Alexis Bortoluzi son derece prestijli bir dergi tarafından bir kez daha en iyi arazi lastiği seçilmenin kendilerini heyecanlandırdığını ifade etti. Bortoluzi; “Bu ödülün en önemli tarafı; Off Road araç sürücülerinin bizzat bu değerlendirmeye katılmasıdır. Araçlarında lastikleri deneyimleyen sürücüler, ihtiyaç duydukları lastik performansının ne olduğunu biliyorlar. Bu ödül de, araçlarında Goodyear DuraTrac lastiklerini tercih eden sürücülerin lastik performansından duyduğu memnuniyetin somut bir kanıtıdır” diye konuştu.
Goodyear DuraTrac lastiklerinin üretimi ABD’de gerşekleşirken, Avrupalı üreticilerin farklı ebatlardaki lastik taleplerini karşılamak amacıyla, DuraTrac lastikleri Goodyear’ın Almanya’da bulunan fabrikasında da üretilmektedir.
Editöre Not:
Goodyear Tire & Rubber Şirketi hakkında
Goodyear dünyanın en büyük lastik şirketlerinden biridir ve dünyanın çoğu bölgesinde faaliyet göstermektedir. İştirakleri ve ortak girişimleriyle birlikte, Goodyear çoğu uygulamaya yönelik lastikler geliştirmekte, pazarlamakta ve satmaktadır. Bugün için, dünyanın dört bir yanında 69,000 civarında insanı bünyesinde çalıştıran Goodyear 22 ülkede 50 tesiste faaliyet göstermekte ve ürünlerini dünya çapında 185 ülkede piyasaya sunulmaktadır. Goodyear markasına ek olarak, şirket Dunlop, Fulda, Sava, Debica ve Kelly markalarıyla lastikler üretip tüketicilere sunmaktadır. Ar-Ge’ye yılda 400 milyon ABD Dolarının üzerinde yatırım yapan Goodyear; 2013 yılında Fortune dergisinin insan yönetimi, varlık kullanımı, sosyal sorumluluk, uzun süreli yatırım, üretim ve hizmet kalitesi kriterlerinde birinci sırada yer alarak “Dünyanın En Beğenilen Şirketleri” listesine girmiş ve Dünyanın En Beğenilen Motorlu Araç Parçaları Şirketi olmuştur. Şirket, ürünleri ve küresel operasyonları hakkında daha fazla bilgi edinmek için, www.goodyear.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
“DURMAK NEDEN” mottosu ile basının karşısına çıkan yeni TOYOTA Yaris, piyasaya 209.100 lira ile 336.300...
Hyundai, performanslı N model serisine Yeni Elantra ile devam ediyor. Üstün bir sürüşe sahip olan...
Yeni Mercedes-Maybach S-Serisi, 19 Kasım Perşembe günü gerçekleştirilen dijital lansman ile tüm dünyaya tanıtıldı. ‘Lüks’...
İlk bakışta Porsche’ye benzese de, 228 beygir gücüyle ortaya çıktı Kağıt üzerinde, 2022 BRZ selefinin...
211.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Daha dinamik dış tasarım, iç mekânda üst segmentlere yaklaşan...
Yarış dünyasına yeni nesil süper spor otomobili MC20 ile dönmeye hazırlanan Maserati, geleceğini köklerindeki yarışçı...
Suzuki Ecstar Takımı’ndan Joan Mir 2020 MotoGP Dünya Şampiyonu Oldu! Suzuki Ecstar takımının İspanyol pilotu...
Yazık çok yazık. Çok başarılı bir organizasyona imza at, ama işin sonundaki yapılan işgüzarlıkla berbat...
7. kez Dünya Şampiyonu oldu 2020 Formula 1 sezonunun 14. yarışı olanTürkiye Grand Prix’sini Mercedes-AMG...
  F1 Pilotu Lewis Hamilton İstanbul’da 7’nci Dubleyi Hedefliyor! Dünyanın önde gelen petrol şirketlerinden birisi...