AVIS TÜRKİYE SON 10 YILDA ÜÇÜNCÜ KEZ AVIS BUDGET GROUP TARAFINDAN YILIN LİSANSİYESİ SEÇİLDİ

  • 01 Ekim 2019
AVIS TÜRKİYE SON 10 YILDA ÜÇÜNCÜ KEZ AVIS BUDGET GROUP TARAFINDAN YILIN LİSANSİYESİ SEÇİLDİ

Otokoç Otomotiv çatısı altında faaliyet gösteren Türkiye’nin lider araç kiralama markası Avis, Avis Budget Group tarafından “Yılın Lisansiyesi” ödülüne  bir kez daha layık görüldü.

Türkiye’nin lider araç kiralama markası Avis, her yıl Avis Budget Group tarafından düzenlenen Uluslararası Lisansiye Ödülleri kapsamında Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Asya ve Pasifik Asya ülkelerini kapsayan EMEA Bölgesi  “Yılın Lisansiyesi” ödülünün sahibi oldu. Bölgede yer alan 110 ülke arasından seçilen Avis Türkiye, toplamda dördüncü kez bu ödülü alan ülke oluyor.

Portekiz’in başkenti Lizbon’da düzenlenen ödül törenine Avis Budget Group Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Larry De Shon, Otokoç Otomotiv Genel Müdürü İnan Ekici, Avis Budget Group Uluslararası Başkanı Keith Rankin, Avis Budget Group Global Lisansiyeler Başkan Yardımcısı Hans Mueller, Avis Budget Group Güney Orta Avrupa Lisansiye Direktörü Stuart Liddle, Otokoç Otomotiv Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Dr. Önder Kutman, Otokoç Otomotiv Araç Kiralama Genel Müdür Yardımcısı Sabri Çimen, Otokoç Otomotiv Teknoloji ve Strateji Direktörü Erdal Kemikli, Otokoç Otomotiv Pazarlama Müdürü Esra Arslanbaş Kaynak, Avis Budget Kısa Dönem Kiralama Satış Müdürü Mehmet Ömer Ateş ve Avis Budget Kısa Dönem Araç Kiralama Operasyon Müdürü Şahin Bayram katıldı.

Otokoç Otomotiv Genel Müdürü İnan Ekici yaptığı konuşmada; Avis Türkiye olarak en önemli ve prestijli ödül olan “Yılın Lisansiyesi” unvanına bir kere daha layık görülmekten dolayı büyük gurur ve mutluluk duyduklarını belirterek, şunları söyledi: “Hizmet kalitemizle gurur duyuyoruz. İnovatif ve fark yaratan yaklaşımlarımız ile EMEA Bölgesi ülkeleri arasında bu yıl da öne çıkarak başarımızı ödül ile taçlandırdık. Otokoç Otomotiv olarak 9 ülkede araç kiralama operasyonlarını yönetiyoruz ve Avis Budget Group’un en büyük lisansiyesiyiz. 10 yılda üçüncü kez kazandığımız bu ödül ve her zamanki motivasyonumuz ile çıtayı her yıl daha da yükseğe çıkarmayı hedefliyoruz.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
KÜNYE

Genel Yayın Yönetmeni
Babür Gürel
babur@autowritetr.com


Yayın Kurulu
Zeynep Görktürk Gürel
Ali Otyam
Mustafa Şapcı
Erkan Öztürk


Katkıda Bulunanlar
Turgay Fişekçi
Özgür Taçkın
Asena Özkan
Kemalettin Bulamacı


İtalya Temsilcisi
Yiğit Şen
Almanya Temsilcisi
Şeyda Kırali
Polonya Temsilcisi
Öshan Çakar