ÇELİK MOTOR, ON İletişim ile anlaştı

  • 06 Mayıs 2015
  • 1.258 kez görüntülendi.
ÇELİK MOTOR, ON İletişim ile anlaştı

ÇELİK MOTOR İLETİŞİM ÇALIŞMALARINI ON İLETİŞİM İLE BİRLİKTE YÜRÜTECEK

Türk otomotiv sektörünün öncü şirketlerinden Çelik Motor, iletişim danışmanlığı hizmetini On İletişim’den alacak.
On İletişim, Çelik Motor’un bünyesindeki KIA, Çelik Motor Filo, ikinciyeni.com ve Garenta markalarının iletişim faaliyetlerini yürütecek.

Anadolu Grubu’nun en köklü kuruluşlarından olan Çelik Motor, 55. Yılını kutladığı 2015 yılında iletişim çalışmalarına da hız veriyor. İsim ve yapısını değiştirmeden aralıksız bir şekilde sadece otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Türkiye’deki en eski şirket unvanına sahip olan Çelik Motor, iletişim danışmanlığı hizmetini On İletişim’den alacak.

On İletişim sahip olduğu deneyimlerle, Çelik Motor bünyesindeki otomotiv endüstrisine yön veren markalardan KIA’ya; filo kiralama sektörünün en yenilikçi şirketlerden Çelik Motor Filo’ya; online 2. el araç açık artırma platformu ikinciyeni.com’a ve yeni nesil rent a car markası Garenta’ya değer katmaya çalışacak.

ON İletişim Hakkında
Marka ve stratejik iletişim danışmanlığı, etkinlik tasarımı ve yönetimi, spor iletişimi ile yaratıcı içerik hizmetleri sunan On İletişim, birlikte çalıştığı markalara yüzde 100 odaklanarak hizmet vermektedir. Kendini marka iletişim ekibinin bir parçası olarak tanımlayan On İletişim, imza atmış olduğu özgün fikir ve projeleriyle markalara, kurumlara değer katmaktadır.

On İletişim’in müşteri portföyünde Çelik Motor ile birlikte; Türkiye’nin lider e-ticaret platformu hepsiburada.com; Türkiye’nin lider internet şirketi TTNET; dünyanın en büyük pompa sistemleri üreticilerinden Wilo; dijital pazarlamanın her kanalında çözümler sunan ODC İş Çözümleri; Mutfak Ürünleri ve Margarin Sanayicileri Derneği (MÜMSAD) bünyesinde faaliyet gösteren Bitki ve Meyve Çayları Kategorisi; Türkiye’de süt ve et sektörlerinin ve bu sektörlere bağlı olan sanayinin gelişmesi için çalışmalar yapan SETBİR; yeme-içme sektöründe elde ettiği başarı ile her geçen gün büyüyen Kahve Diyarı; çeşitli oyun stüdyolarını ve bir oyun yayın firmasını aynı çatı altında buluşturan Ingame Group; Türkiye ilk ve tek organik tasarımcısı Nejla Güvenç NEJ ve Türkiye Bilardo Federasyonu bulunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Euro fiyatlarını siz hesaplayın ama Türkiye’de sene başında ÖTV ile 250 bin liranın üzerinde satılmaya...
Yüzde 150’lik ÖTV diliminde olan modellerin, vergiler hariç liste fiyatı 458.102 TL olan yeni E...
B Segmentinde Yüksek Performans: İzmitli i20, 1.6 lt turbo motoruyla 204 beygir güç üreterek segmentineheyecan...
Mercedes-Maybach’ın SUV segmentine seri olarak üretilen ilk girişi, içerik ve fiyatlandırma açısından ızgarasındaki amblemi yaşıyor. GLS...
Jeep 2020 Yılını Rekorla Kapatacak! Özgürlük, tutku ve macera severlerin ortak noktası Jeep; performans ve...
2020 Formula 1 sezonunun 11. yarışı EifelGrand Prix’sini kazanan Mercedes-AMG Petronas pilotu Lewis Hamilton, Michael...
Premium otomobil üreticisi Lexus; lüks, teknolojik ve sıra dışı tasarıma sahip otomobilleriyle öne çıkarken aynı...
B segmentinin iddialı oyuncularından Hyundai i20, merakla beklenen N versiyonuna kavuşuyor. i20 WRC ralli otomobilinden...
Intercity İstanbul Park’ta 13-14-15 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek Formula 1TM DHL Turkish Grand Prix 2020 etkinliği...
13-15 Kasım’daki Formula 1 yarışı SEYİRCİSİZ olacak. İstanbul Valiliği tarafından seyirci girişi yasaklandı. sebep PANDEMİ.