CITROEN E-MEHARI

CITROEN E-MEHARI

50 yıl sonra elektrikli ve eğlenceli olarak geri döndü

Yeni “hard top” tavanı ve yenilenen iç mekanı ile çok yönlü bir otomobil! “Origine France Guaranteed” sertifikasına sahip olan bu elektrikli ve üstü açılabilen 4 kişilik ikonik otomobilde birçok renk kombinasyonu mevcut. Yeni Citroën E-MEHARI her mevsime uyacak şekilde tasarlandı.


Markanın tarihiyle bağlantılı ve geleceğe dönük E-MEHARI, efsanevi bir araca, 1968 model Méhari’ye esprili şekilde göz kırpıyor ama daha fazlası da var: Modern ve eğlenceli tasarımıyla 4 kişilik, %100 elektrikli, güler yüzlü bir cabriolet..
Şık, özgüvenli, sıra dışı, hatta küstah… CITROËN markasının yeni modelini tanımlayacak sıfatlarda sıkıntı çekmezsiniz. Rengarenk ve şımarık E-MEHARI tam da CITROËN ruhuna yakışır bir araç.

Benzersiz, stressiz ve sessiz E-MEHARI otomotiv pazarında gerçek bir özgür ruh.

E-MEHARI’nin ruh hali, sadece görünümü ve karakteriyle değil, aynı zamanda pratik ve eğlence odaklı olmasıyla da CITROËN markasının efsane modellerinden Méhari’yi çağrıştırıyor. Tıpkı 1968 model Méhari gibi E MEHARI’de de açılır tavan, 4 gerçek koltuk, yükseltilmiş şasi ve kullanım kolaylığı sunuluyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ