ERS-MAK RACING TEAM, İTALYA Yolcusu

  • 08 Ekim 2018
ERS-MAK RACING TEAM, İTALYA Yolcusu

ERS-MAK RACİNG TEAM İTALYA’DA MİSANO 3 SAAT DAYANIKLILIK YARIŞINDA START ALACAK.

2018 Türkiye Pist Şampiyonası’nda Süper ve Maxi gruplarda şampiyonluğa en yakın isimler olan Hakan Mete Kutay ve Ersin Yücesan, takım olarak ilk yurt dışı deneyimlerine hazırlanıyorlar.

Türkiye Pist Şampiyonası’nın ilk dört ayağı sonunda, BMW 320Sİ ile Süper Grup’ta lider durumda olan Ersin Yücesan ve BMW Z4 GT3 ile Maksi Grup’ta lider olan Hakan Mete Kutay, ERS-MAK Yarış Takımı olarak ilk yurt dışı tecrübelerini 19-20 Ekim tarihlerinde İtalya’nın Misano Marco Simoncelli Yarış Pisti’nde start alarak gerçekleştirecekler.

2019 hedeflerinde Türkiye’yi yurt dışında temsil etmek olan takım, ön hazırlık olarak planladıkları bu yarış ile aynı zamanda Türkiye Pist Şampiyonası yönetmeliğine uygun olarak yurt dışı yarışlarından 1 yarış puanı getirme kuralına göre şampiyonluk için önemli bir avantaj sağlayabilecek.

İtalya 3 Hour Endurance Champions Cup oranizasyonu dahilinde geleneksel olarak gece koşulan ünlü Misano yarışında BMW M4 GT4 ile start alacak olan ekip, Gold kategorisinde GT4 sınıfında Erpiliç ve ERS Motors 3D sponsorluğunda yarışarak podyum için mücadele edecek.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ