Euromaster Yeni Franchiselerini Arıyor!

Euromaster Yeni Franchiselerini Arıyor!

Michelin Grubu çatısı altında Türkiye’nin 52 ilinde 190 servis noktasıyla profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, yeni servis noktaları için franchiselerini arıyor.

Hizmet kalitesi ve kampanyaları ile hem franchiselerine hem de sürücülere önemli avantajlar sağlayan Euromaster, Türkiye’nin en çok tercih edilen servis ağı olmayı hedefini yeni hizmet birimleriyle sürdürmek istiyor.
Michelin Grubu çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, yeni franchiselerini arıyor. Geçtiğimiz yıl 19 yeni servis noktası daha açarak Türkiye’nin 52 ilinde 190 servis noktasına ulaşan Euromaster, servis noktalarını artırarak büyümeyi hedefliyor. Referans tedarikçileriyle yaptığı satın alma anlaşmalarıyla franchiselerine daha iyi koşullarda hizmet ve ürün alabilme imkanı sağlayamayı hedefleyen Euromaster, lastikte Michelin, BFGoodrich ve Tigar gibi Michelin Grubu Markaları başta olmak üzere, Hankook ve Tatko Grubu ile gerçekleştirmiş olduğu iş birliği sayesinde müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Araç bakımı tarafında ise Euromaster’ın yedek parçada Bosch, motor yağında Exxon Mobil ile işblirliği bulunuyor.
Hedef 25 yeni franchise!
2018 yılında 25 yeni servis noktasına ulaşma hedefi olan Euromaster, bu yıl şimdiden 9 yeni servis noktası daha açarak servis ağını genişletmeye devam ediyor. Euromaster konseptinde sunulan lastik ve araç bakım hizmetlerini sağlayacak olan yeni servis noktalarının, yaklaşık 200 metrekare büyüklükte, park alanı olan, yerleşim yerleri ve iş merkezlerine yakın yerlerde bulunması gerekiyor. Franchise koşullarını görüşmek için yatırımcılar, www.euromaster.com.tr adresinden, 0212 357 06 00 no’lu telefondan veya tr.info@euromaster.com adresinden başvurularını yapabiliyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ