JAGUAR Bodrum’da

  • 18 Temmuz 2018
JAGUAR Bodrum’da

JAGUAR’IN İLK ELEKTRİKLİ POP-UP SHOWROOM’U BODRUM’DA

Jaguar’ın tamamen elektrikli ilk SUV’u I-PACE, Bodrum’da Jaguar Electric Zone’da tanıtılıyor. 13 Temmuz-2 Eylül tarihleri arasında Bodrum Yalıkavak Marina’da yer alacak Jaguar Electric Zone, Jaguar I-PACE’i yakından tanımak, elektrikli araç dünyası hakkında bilgi almak ve tüm soru işaretlerine cevap vermek amacıyla açılıyor.

Jaguar’ın 480 km’ye ulaşan menziliyle sektörde standartları değiştiren tamamen elektrikli, performans SUV’u Yeni Jaguar I-PACE, Bodrum Yalıkavak Marina’da kurulan konsept showroom “Jaguar Electric Zone”da 13 Temmuz-2 Eylül tarihleri arasında meraklılarıyla buluşuyor.

Güçlü spor otomobil performansı ve beş koltuklu SUV rahatlığını bir araya getiren tamamen elektrikli Yeni Jaguar I-PACE, dört çeker özelliği ve yükselebilen süspansiyonları sayesinde asfalt yolların dışında da performans sergileyebiliyor. 400 BG güç sağlayan elektrikli motoru ile 0’dan 100 km/sa hıza 4,8 saniyede ulaşabiliyor ve bunu sessiz bir şekilde sağlıyor. Yeni Jaguar I-PACE’i yakından tanıma imkanının sunulduğu ve elektrikli araç dünyasıyla ilgili soruların cevap bulduğu Jaguar Electric Zone’da, ön satış işlemleri de gerçekleştiriliyor

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ