KOLUMAN’DAN 6 MİLYON LİRALIK SHOWROOM

  • 18 Haziran 2017
KOLUMAN’DAN 6 MİLYON LİRALIK SHOWROOM

Koluman Motorlu Araçlar Ticaret ve Sanayi A.Ş., Mercedes’in en şık, en teknolojik ve en lüks showroom’unu levent’te açtı.

Türkiye’nin en büyük MERCEDES servisini açan Koluman A.Ş., aynı zamanda MERCEDES BENZ’in de Türkiye’deki yüzde 7.4’lük oranda ortağı ve MERCEDES’in en büyük distribütörü.

Açılış toplantısında konuşan Genel Müdür Altuğ ERCİŞ, Premium segmentte yaşanan daralmaya karşılık Levent Showroom’u için 6 milyon liralık bir yatırım yaptıklarının altını çizerken; geleceği yansıtan şık tasarım çizgilerine sahip showroom’da, teknolojik geliştirmeler için 500 bin liradan fazla harcama yaptıklarını da söyledi. 7/24 hizmet verecek olan Koluman showroom, alt katta bulunan servis alanı dahil 2000 metrekarelik bir alanda hizmet vereceklerini söyledi.

Avrupa yakasındaki müşterilerin talepleri doğrultusunda açılan showroom ve servis de, 11 lift bulunuyor. Ayrıca bir spor salonu ve sosyal alının da bulunduğu servis, seçilen lokasyon dolayısıyla İstanbul’un en işlek yerlerinden birinde. Levent’deki Koluman Showroom, teknolojinin tüm getirilerini çok şık bir tasarım ile birleştirmiş.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ