Lüks ve Konforun Araçlarda Hayat Bulduğu Adres

Lüks ve Konforun Araçlarda Hayat Bulduğu Adres

Okçu, dünyada sadece 10 şanslı kişinin sahip olabileceği Signature Edition serisiyle Cenevre’de görücüye çıktı.

Başta otomotiv sektöründe olmak üzere, tekne ve uçak içi lüks tasarımda da dünyanın sayılı markalarından olan Okçu, 8-18 Mart 2018 tarihlerinde, İsviçre’nin Cenevre şehrinde yapılacak olan, 88. Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı’na, Türkiye’nin lüks araç tasarım ihracatının lider ismi olarak katılıyor.
Dünyanın önde gelen otomobil, tekne ve uçak fuarlarına katılan ve uluslararası arenada katılımcıların yoğun ilgisiyle karşılaşan firma, bir Türk markası olarak Cenevre’de, Türkiye’yi temsil etmenin haklı gururunu yaşıyor.
Mercedes-Benz’in global resmi iş ortağı olarak 40’a yakın ülkeye lüks araç tasarımı ihracat eden Okçu, dünyanın en prestijli otomobil fuarlarından kabul edilen ve bu yıl 88.’si düzenlenen Cenevre Otomobil Fuarı’nda, tamamen el işçiliği ile hayata geçirdiği lüks kabin içi tasarımının çok özel bir serisi olan Signature Edition ile görücüye çıktı.
1951 yılından bugüne araç içi lüks tasarımlara imza atan, Türkiye’nin alanında lider markası Okçu, İsviçre’de düzenlenecek 88. Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı’nda Mercedes V Serisi üzerinde gerçekleştirdiği yeni tasarımını dünyanın dört bir yanından gelecek otomotiv profesyonelleri ve ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ