Maurice Lacroix AIKON

  • 17 Mayıs 2017
Maurice Lacroix AIKON

Başarınızın farkına varın ve kendi kendinizin ikonun olun!

İkon olan çok az saat modeli vardır dünyada. Özgün ve yalın tasarımlarıyla dünyada tüm saat markaları arasından sıyrılarak başarılı tasarımlara imza atan Maurice Lacroix, 90’lı yıllarda ‘Calypso’ modelini üretti. Bu ikonik saat modeli, şıklığıyla bilekleri süslerken günlük stilden özel davetlere kadar her stille kolayca uyum sağladığı için saat tutkunlarını cezbediyordu.

Üst segment saat sektörünün liderleri arasında yer alan Maurice Lacroix, 2016 yılında bu ikonik saat modelini yenileyerek yeni koleksiyonuna AIKON ismini verdi. Yeni ve modern tasarımıyla çağdaş zevklere hitap eden AIKON koleksiyonun lüks detayları, koleksiyonun şıklığını ve yüksek kalitesini ön plana çıkarıyor.

Yeni AIKON koleksiyonunda 3 farklı çarpıcı model yer alıyor: Kadın saat modeli AIKON Ladies 35mm, erkek saat modeli AIKON Gents 42mm, sportif ve muhteşem saat modeli AIKON Chronograph 44mm.

Şimdi sizin zamanınız. Kendi AIKON modelini seçme zamanı…

İkonik Koleksiyonun Teknik Özellikleri:

Yeni AIKON koleksiyonunun yuvarlak kasası, göze çarpan bezel ve bezeli sarmalayan 6’lı kolun bileşimiyle tasarlanıyor. Bu tasarım stiliyle, eşsiz bir kontrast koleksiyonda gözler önüne seriliyor. 6’lı kollar gücü ve dayanıklılığı temsil ederken aynı zamanda koruma ve sevgiyle kucaklamayı da simgeliyor. Saat sektöründe yıllardır bir gelenek süregelir: ‘his’ ve ‘hers’ konseptiyle tasarlanan ve çiftlerin bileklerine baktığında birbirlerini hatırladıkları eşli saat modellerini sunan birçok saat markası var. AIKON koleksiyonu ise bu geleneği sürdürüyor. Koleksiyonun kadın ve erkek modelleri her ne kadar birbiriyle çok benzer görünse de, bu modeller birbirlerinden çok farklı özelliklere sahip.

Erkek modelinin kasası ve bileziğinde iddialı, keskin ve güçlü çizgiler yer alırken kadın modelinin narin, zarif ve kıvrımlı detayları göze çarpıyor. Buna rağmen erkek ve kadın saat modelleri birbiriyle çok benzer tasarımlara sahip.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ