Nissan sosyal medyasını en iyi kullanan marka!

  • 16 Kasım 2019
Nissan sosyal medyasını en iyi kullanan marka!

Alanis Beril ALTINBAŞ

Nissan ‘innovation that exites’ sloganının hakkını veren, biz sürücüleri her zaman heyecanlandırmayı başaran bir marka. Ben insanları o Japon bu Türk gibi ayırmanın veya etiketlemenin karşısındaysam, aynı şekilde markaları da; o Japon bu Koreli diye etiketlemenin karşısındayım. Nissan global bir marka tüm dünyayı kaliteyle buluşturması benim için evrenseldir.

Bu marka insanlarla iletişim kurmayı bilen ve tüm ülkelerde çok güzel bir şekilde uygulamayı da bilen bir tecrübeye sahip. İletişim 360 derece olduğunda bir anlam ifade ediyor. PR ajansınızın basınla nasıl konuştuğundan, reklamlarınızın nerelerde yer aldığına insanların algılarına bütünsel bir imaj veriyorsunuz.

Bunu elbette sosyal medyadaki etkin görselliğiniz ve reaksiyonlarınızla da tamamlamalısınız. İşte Nissan açık ara bunu en iyi yapan markaların başında geliyor.

En son lanse ettikleri yeni Nissan Micra’nın iletişimini bir takip edin. Story’inize koyduğunuz ilintili görsellerin mavi tıklı resmi hesapları tarafından beğenildiği bir incelikten bahsediyorum:

Bu arada yeni Nissan Micra müthiş olmuş. Özgün renkleri, yeni tasarımıyla uçtan uca fark yaratan bir Micra gelmiş. İşin en güzeli orijinal Micra ruhu hiç kaybolmamış, yerinde duruyor.

Alanis Beril Altınbaş

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
KÜNYE

Genel Yayın Yönetmeni
Babür Gürel
babur@autowritetr.com

Yayın Kurulu
Zeynep Görktürk Gürel
Ahmet Can Tekin
Ali Otyam
Mustafa Şapcı
Erkan Öztürk

Katkıda Bulunanlar
Turgay Fişekçi
Özgür Taçkın
Asena Özkan
Kemalettin Bulamacı

İtalya Temsilcisi
Yiğit Şen
Almanya Temsilcisi
Şeyda Kırali
Polonya Temsilcisi
Öshan Çakar