OPEL ve windsorf

  • 18 Ağustos 2018
OPEL ve  windsorf

Koruncuklar icin ruzgar Opel ile esecek

Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı (Koruncuk) yararına bu yıl üçüncüsü düzenlenecek Koruncak Sörf Festivali Opel Türkiye’nin desteği ile gerçekleştirilecek. 25-26 Ağustos tarihlerinde Çağla Kubat Windsorf Akademi Alaçatı’da katılımcılar kıyasıya mücadele edecekler.

13 yaş altı, 17 yaş altı ve 21 yaş altı olmak üzere farklı kategorilerde yarışacak 200’e yakın katılımcının ilgili kategorilerdeki kupalar için yarışacağı etkinlik süresinde katılımcılar ve seyirciler konserler, dj performansları parti ve çeşitli aktiviteler ile keyifli zaman geçirecekler.

Opel test araçlarının da hazır bulunacağı etkinlikte meraklılar gün boyunca test sürüşleri de yapabilecekler.

Etkinlik hakkında açıklama yapan Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik: “Her çocuğun şevkat, sevgi ve anlayış görme, yeterli beslenme, sağlıklı ortamda yaşama, oyun ve eğlence olanaklarından yararlanma, çağdaş eğitim alma ve yeteneklerini geliştirmesi için önemli çalışmalar yapan Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarımız yararına hayata geçirilecek bu etkinliğe herkesi davet ediyor ve bu heyecana ortak olmaya çağırıyorum” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ