“SPORA GonuL VER” PROJESİNE YAMAHA MOTOR’DAN DESTEK

  • 29 Kasım 2018
“SPORA GonuL VER” PROJESİNE YAMAHA MOTOR’DAN DESTEK

TBMM’de duyuruldu

Dünya Supersport Şampiyonu ve AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, Türk sporu için büyük önem taşıyan ‘Spora Gönül Ver’ projesini Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yaptığı basın toplantısıyla kamuoyuna duyurdu. Gençleri spora teşvik etmek, yeni yetenekleri ortaya çıkarmak ve önemli başarılara imza atan gençleri desteklemek için başlatılan ‘Spora Gönül Ver’ projesine Yamaha Motor Türkiye de destek vereceğini açıkladı.
Milletvekili seçildikten sonra sporcu olarak kendi yaşadığı sıkıntıları, genç sporcuların yaşamaması için çalışmalar yürüttüğünü dile getiren Sofuoğlu, özellikle sponsorluk anlamında adım atmaları gerektiğini söyledi. Dünya şampiyonu olma potansiyeli olan gençleri markalarla bir araya getirecek projede, Yamaha Motor Türkiye’nin de desteğini aldıklarını belirten Sofuoğlu, spor alanındaki en büyük sıkıntıyı çözmek için ilk adımı attıklarını belirtti.
Türk gençlerinin potansiyelini ortaya koymakta büyük bir adım olarak gördükleri proje için büyük heyecan duyduklarını belirten Yamaha Motor Türkiye Genel Müdür’ü Bora Cansever “Yarışmak Yamaha’nın DNA’sında var. ‘Spora Gönül Ver’ projesine dahil olarak, ulusal ve uluslararası motosiklet yarışlarında Türkiye’ye büyük başarılar getirecek potansiyeli bulunan gençlerimize destek olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ