TRANSANATOLIA PRACTICE COMMUNICATION MANAGEMENT’DAN HİZMET ALACAK

  • 01 Kasım 2019
TRANSANATOLIA PRACTICE COMMUNICATION MANAGEMENT’DAN   HİZMET ALACAK

Dünyanın en önemli Rally Raid yarışları arasında gösteriliyor

2019 yılında FIA Cross Country Dünya kupasına aday yarış olarak düzenlenen ve kendi alanında dünyanın en zor 6 yarışından biri olarak gösterilen TransAnatolia Rally Raid, iletişim çalışmalarında PRactice Communication Management’dan hizmet alacak.

İlk kez 2010’da düzenlenen ve 2020’de 10. yılını kutlamaya hazırlanan TransAnatolia Rally Raid, kısa sayılabilecek bir süre içinde dünyanın en iyi rally raid yarışlarından biri olarak anılmaya başlandı ve tüm dünyada ralli tutkunlarının ilgisini çeken bir uluslararası spor organizasyonu haline geldi.

Motosiklet, Otomobil, Kamyon, SSV, ATV gibi farklı araç kategorilerinin birlikte yarışabildiği bir organizasyon olan TransAnatolia, dünya çapında sporcuların, spor tutkunlarının, medyanın ve sponsorların ilgisini çekiyor.

Abant’tan Göbeklitepe’ye uzanan, ülkemizin tarihi ve doğal güzelliklerini de içine alan TransAnatolia 2019’a 7 ülkeden 129 yarışçı katıldı; toplam 2.300 kilometrelik bir parkurda gerçekleşen yarışı ulusal ve yerel medyanın yanı sıra, 10’a yakın küresel medya kuruluşu da yakından takip etti.

Dünya çapında üst düzey sporcuların giderek artan bir ilgi gösterdiği TransAnatolia, profesyonel katılımcıların yanı sıra ralli deneyimi yaşamak isteyen amatör sporculara da macera grubu olarak tanımlanan “Raid” sınıfıyla ev sahipliği yapıyor. Amatör katılımcılar, parkurda ve gün sonu kamplarında yarışçılarla aynı ortamı paylaşarak yarış atmosferini yaşıyor.

Bu özellikleri ile TransAnatolia, üst düzey bir rekabet arenası ve unutulmaz bir macera alanı niteliğini, markalar için eşsiz bir görünürlük, deneyim ve bağ kurma platformu kimliği ile birleştiriyor.

İş birliği kapsamında TransAnatolia’nın Sponsorluk ve Sponsor İlişkileri Yönetimi hizmetlerini de üstlenen PRactice, ülkemizin bu değerli sportif markasına Stratejik İletişim Danışmanlığı ve Medya İlişkileri alanlarında planlama, içerik geliştirme ve operasyonel iletişim yönetimi hizmetleri sunacak. PRactice TransAnatolia’nın uluslararası iletişim çalışmaları için de hizmet verecek

PRactice Communication Management (PRactice), kurucu ortaklarının iletişimin her disiplininde, hizmet verdikleri farklı sektörlerden elde ettiği uzmanlık ve deneyim birikimini, sonuç odaklı ve sürdürülebilir iletişim çalışmalarıyla müşterilerine itibar ve rekabet avantajı olarak sunuyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
KÜNYE

Genel Yayın Yönetmeni
Babür Gürel
babur@autowritetr.com


Yayın Kurulu
Zeynep Görktürk Gürel
Ali Otyam
Mustafa Şapcı
Erkan Öztürk


Katkıda Bulunanlar
Turgay Fişekçi
Özgür Taçkın
Asena Özkan
Kemalettin Bulamacı


İtalya Temsilcisi
Yiğit Şen
Almanya Temsilcisi
Şeyda Kırali
Polonya Temsilcisi
Öshan Çakar