Uygun Fiyatlarla Havaalanı Transferinin Yeni Markası Alamo Transfer!

  • 19 Ekim 2018
Uygun Fiyatlarla Havaalanı Transferinin Yeni Markası Alamo Transfer!

Havaalanı Transferinde Paylaşım Dönemi!

Araç kiralamanın dijital markası Alamo, Alamo Transfer markasıyla Türkiye’de ilk kez paylaşımlı havaalanı transferi hizmeti sunmaya başladı. İlk olarak İstanbul ve Ankara’da faaliyetlerine başlayan Alamo Transfer, 19 TL’den başlayan fiyatlarla havaalanı transferini yolcuların ayağına getiriyor. Alamo Transfer’de ‘Standart Paylaşımlı’, ‘Premium Paylaşımlı’ ve ‘Comfort Business’ olmak üzere 3 farklı taşıma seçeneği sunulurken, özel eğitimli şoförler ve son model araçlarla havaalanı gidiş-dönüş transferi ekonomik ve konforlu bir seyahate dönüşüyor.

Ülkemizde havayolu taşımacılığının hızla gelişmesi ve yolcu taleplerinin artmasıyla havaalanı transferlerine olan ilgi büyüdü. Kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda kişiselleştirilebilerek ekonomik fiyatlarla kiralama ayrıcalığına sahip olduğu araç kiralamanın dijital markası Alamo, transfer modeliyle Türkiye’de ilk kez paylaşımlı havaalanı transferi hizmeti vermeye başladı. Alamo Transfer’de ‘Standart Paylaşımlı’, ‘Premium Paylaşımlı’ ve ‘Comfort Business’ olmak üzere 3 farklı taşıma seçeneği sunulurken, özel eğitimli şoförler ve son model araçlarla havaalanı gidiş-dönüş transferi konforlu bir seyahate dönüşüyor. İlk olarak İstanbul ve Ankara’da hizmet vermeye başlayan Alamo Transfer’de, AnadoluJet işbirliği kapsamında 19 TL’den başlayan fiyatlarla havaalanı transferi gerçekleştirilebiliyor.

Üç farklı paylaşım modeliyle kusursuz hizmet!

Havaalanı transferini ekonomik seçeneklerle sunan Alamo Transfer, bireysel veya çoklu transfer seçenekleriyle dikkatleri çekiyor. ‘Standart Paylaşımlı’ tercihinde transfer süresince aynı güzergah üzerinde olan en fazla dört ayrı noktaya uğrayıp, maksimum altı yolcu ile havaalanına transfer gerçekleştirilebiliyor. ‘Premium Paylaşımlı’ seçeneğinde transfer süresince aynı güzergah üzerinde olan en fazla iki ayrı noktaya uğrayıp, maksimum dört yolcu ile seyahat edilirken; ‘Comfort Business’ da tamamen kişiye özel direkt havaalanı transferi sağlanıyor. Ekonomik, konforlu ve güvenilir bir havaalanı transferi sunan Alamo Transfer’e transfer.alamo.com.tr adresi üzerinden veya 850 723 63 63 numaralı çağrı merkezi üzerinden ulaşılarak rezervasyon yapılabiliyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ