Vespa Primavera Sean Wotherspoon

  • 26 Eylül 2020
  • 1.576 kez görüntülendi.
Vespa Primavera Sean Wotherspoon

Şehrin Sokaklarına Yeni Bir İkonGeldi!

80’ler ve 90’lar Ruhunu, Zamanın Ötesine Geçen Tasarımlarla Buluşturan Vespa PrimaveraSean Wotherspoon Türkiye’de

İtalya’nın ikonikmotosiklet markası Vespa, geçmişin izlerinden ilham alarakzamanın ötesine geçen yaratıcı enerjisiyle;hem motosiklet dünyasında hem sokak modasında adetazaman tünelinin kapılarını aralıyor. ABD gençlik modasında renkleri harmanlayarak yükselen yıldızlardan biri olan Sean Wotherspoon ileyeni bir işbirliğine imza atan dünyaca ünlü marka, Vespa Primavera serisi ile sokaklara durdurulamaz enerji, yenilik ve eğlence getirmeye hazırlanıyor. 80’li ve 90’lı yıllardan ilham alarak hazırlanan, zamanın ötesindeki çizgileri ve tasarımıyla cesaretini ortaya koyan Vespa Primavera Sean Wotherspoon serisi 50 ve 150 cc’lik motor seçenekleriyle www.vespastoreturkey.com  üzerinden ülkemizde de satışa sunuldu.Vespa Primavera Sean Wotherspoon serisi ile birlikte Vespa’nın tüm orijinal aksesuarlarına ve tasarımlarınaise hayata yeni geçirilen www.vespastoreturkey.comadresinden ulaşılabiliyor.

İtalya’da 1946 yılında kurulan ve motosiklet dünyasına yeni bir soluk getiren Vespa, geçmişin izleri ile zamanın ötesinde tasarımların buluştığu yepyeni bir seri için sokak modasının efsanesi Sean Wotherspoon ile bir araya geldi. Vespa Primavera Sean Wotherspoon olarak vitrinlerde kendine yer açan bu seri, hem Vespa hem de Sean’ın tüm yaratıcı enerjisinin harmanlandığı cesur, eğlenceli ve iddialı bir özel seri olmasıyla dikkat çekiyor.Geleceğe yön veren gücünügeçmiş ile koparmadığı bağından alan seri; vintage ruhunu yansıtan özel renklere sahip kask ve giyim koleksiyonu ile de hem moda hem motosiklet dünyasına yön vermeye hazırlanıyor.

Şehrin sokaklarına yeni bir ikongeliyor!

Son zamanlarda moda dünyasında adından oldukça söz ettiren Sean Wotherspoon, kendi tarzıyla Vespa’nın tasarım ruhuna çağdaş bir dokunuş katarak, özellikle 80’ler ve 90’lardan kalma karma renk unsurlarını vintage esintilerle birleştiriyor ve Vespa’ya iddialı bir görünüm kazandırıyor.Sarı, kırmızı, koyu yeşil ve akuamarin ile tüm aracı saran renklerin sokaklara kattığı enerji, Vespa siluetinin profili ve Vespa logosuyla süslenen jantlar beyaz yüzeyiyle kontrast oluşturarak Sean Wotherspoon serisine imza atıyor.

Tasarımda çeşitliliğin uyumu!

Tasarımda metal, kadife, plastik ve kauçuk gibi farklı malzemelerin birbiriyleuyum içinde kullanılması, bu özel serinin bir diğer dikkat çekici unsurlarından. Tasarlandığı ilk günden bu yana Vespa’yaözel bir uygulama olan çelik gövde geleneğini bu kez de koruyan Vespa Primavera Sean Wotherspoon serisi, sele için açık kahverengi damarlı kadife tercih ediyor. Arka çamurlukların yanlarına ise modele özgü beyaz Primavera logosunu gerçek bir sokak sanatçısı edasıyla uygulayan Vespa Primavera Sean Wotherspoon serisi, 39bin 900 TL’den başlayan fiyatla, 50 ve 150 cc’lik motor seçenekleriyle ülkemizde de www.vespastoreturkey.com üzerinden sipariş edilebiliyor.

Vespastoreturkey.comdijitalde kapılarını açtı!

Motosiklet dünyasının ikon markası olan Vespa’nıntüm orijinal aksesuarlarına ise www.vespastoreturkey.com adresinden ulaşılabiliyor. Hayata yeni geçirilen platform;  yalnızca Vespa sahiplerine değil, alacağı herhangi bir ürün ile Vespa’nın ikonik dünyasına adım atmaya hazırlanan herkese kapılarını aralıyor.Kask, siperlik, motor brandası, çanta,Vespa maketi gibiçok sayıda farklı ürün yer alan sitede,Vespa Primavera Sean Wotherspoon serisi de sadeceonline olarak sahipleriyle buluşuyor.

          Sokak modasının efsanesi Sean Wotherspoon!

Sean ve iki arkadaşı 2013 yılında birkaç ay içinde efsaneleşen Richmond, Virginia’da Round Two adında bir mağaza açtı. Bugün gelinen noktada Round Two mağazaları tüm büyük ABD şehirlerinde bulunuyor. Son on yılda spor ayakkabılara ve spor giyime olan yoğun ilgi, 80’li, 90’lı yıllara damgasını vuran renklere ve yaratıcılığa duyulan sevgi ve devrim niteliğindeki yaratıcılık dünya çapında bir başarıyı beraberinde getirdi. Sean ilk olarak Nike ile işbirliği yaptı ve bunu Disney, Prince, Lacoste ve Galleries Lafayette gibi büyük isimler takip etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Dünya çapında yalnızca 150 tane satılacak Kısa süre önce New York moda şirketi Kith, Ronnie Fieg’in...
3 versiyonla yenilendi, Türkiye fiyatı belli değil daha. Panda, bir dizi küçük tasarım güncellemesinin bir...
Euro fiyatlarını siz hesaplayın ama Türkiye’de sene başında ÖTV ile 250 bin liranın üzerinde satılmaya...
Yüzde 150’lik ÖTV diliminde olan modellerin, vergiler hariç liste fiyatı 458.102 TL olan yeni E...
B Segmentinde Yüksek Performans: İzmitli i20, 1.6 lt turbo motoruyla 204 beygir güç üreterek segmentineheyecan...
2020 Formula 1 sezonunun 11. yarışı EifelGrand Prix’sini kazanan Mercedes-AMG Petronas pilotu Lewis Hamilton, Michael...
Premium otomobil üreticisi Lexus; lüks, teknolojik ve sıra dışı tasarıma sahip otomobilleriyle öne çıkarken aynı...
B segmentinin iddialı oyuncularından Hyundai i20, merakla beklenen N versiyonuna kavuşuyor. i20 WRC ralli otomobilinden...
Intercity İstanbul Park’ta 13-14-15 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek Formula 1TM DHL Turkish Grand Prix 2020 etkinliği...
13-15 Kasım’daki Formula 1 yarışı SEYİRCİSİZ olacak. İstanbul Valiliği tarafından seyirci girişi yasaklandı. sebep PANDEMİ.