ZEYNEP GÖKTÜRK AJANS

  • 14 Kasım 2019
ZEYNEP GÖKTÜRK AJANS

Eğitim hayatını tamamladıktan sonra kurumsal şirketlerin finans bölümlerinde uzun yıllar yönetici olarak çalıştı. Müzik sektörüne girişi, Türk müzik sektörünün en eski ve en köklü şirketlerinden Odeon Müzik’le oldu. Dani Grünberg, Yeşil Giresunlu, Nino Varon gibi duayenlerden mesleki tecrübeler edindi.

Bir süre Avrupa Müzik’te ve WePlay’de ‘genel koordinatör’ olarak çalıştıktan sonra artık kendi kanatlarıyla uçmaya karar verdi ve ‘İşimiz Müzik’ adlı şirketini kurdu.

Yıllarca Odeon Müzik’te birlikte çalıştığı Nesrin Sipahi, Bora Ayanoğlu, Güzin ile Baha, Rana&Selçuk Alagöz, Coşkun Demir, Sevda Karaca, Timur Selçuk gibi duayen sanatçıların yanı sıra artık çok genç isimlerle de iş birliği yapıyor. Badem, Haluk Polat 4 Vokal, Yedinci Ev, Mert Koral ve Rıza Cumhur Demir bunlardan sadece birkaçı…

‘İşimiz Müzik’ adını verdiği şirketinde müzik yapımcılığı, edisyon, menajerlik de dahil olmak üzere 2000 yılından bu yana edinmiş olduğu tecrübe ile sektörde önemli projelere imza atmaya devam etti.

Müzik sektörüne yönelik deneyimini, 2017-2019 yıllarında oyunculuk sektörüne giriş yaparak güçlendiren Zeynep Göktürk; Eda Şenyurt ile birlikte Game Kudra çatısı altında hem oyuncu hem de müzisyenlerle çalıştı. Altınbaş Üniversitesi, Yüksek Lisans öğrencilerine ‘Deneyim Pazarlaması’ dersleri verdi.

Göktürk, Kasım 2019’dan itibaren müzik, dizi ve sinema sektörlerine yönelik çalışmalarına Zeynep Göktürk Ajans çatısı altında devam ediyor.

Zeynep Göktürk Ajans bünyesinde; oyuncu menajerliği, müzisyen menajerliği, edisyon, proje tasarım, cast, sanatçı-kurumlara medya iletişim danışmanlığı, çeşitli TV programlarına müzik danışmanlığının yanı sıra sinema, dizi film ve reklam şirketlerine eser sağlama ve eser izinlerini clear etmek gibi hizmetler sunuluyor.

www.zeynepgokturkajans.com

zeynep@zeynepgokturkajans.com

@zeynepgokturkajans

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
KÜNYE

Genel Yayın Yönetmeni
Babür Gürel
babur@autowritetr.com

Yayın Kurulu
Zeynep Görktürk Gürel
Ahmet Can Tekin
Ali Otyam
Mustafa Şapcı
Erkan Öztürk

Katkıda Bulunanlar
Turgay Fişekçi
Özgür Taçkın
Asena Özkan
Kemalettin Bulamacı

İtalya Temsilcisi
Yiğit Şen
Almanya Temsilcisi
Şeyda Kırali
Polonya Temsilcisi
Öshan Çakar