ZEYNEP GÖKTÜRK AJANS

  • 14 Kasım 2019
  • 6.813 kez görüntülendi.
ZEYNEP GÖKTÜRK AJANS

Eğitim hayatını tamamladıktan sonra kurumsal şirketlerin finans bölümlerinde uzun yıllar yönetici olarak çalıştı. Müzik sektörüne girişi, Türk müzik sektörünün en eski ve en köklü şirketlerinden Odeon Müzik’le oldu. Dani Grünberg, Yeşil Giresunlu, Nino Varon gibi duayenlerden mesleki tecrübeler edindi.

Bir süre Avrupa Müzik’te ve WePlay’de ‘genel koordinatör’ olarak çalıştıktan sonra artık kendi kanatlarıyla uçmaya karar verdi ve ‘İşimiz Müzik’ adlı şirketini kurdu.

Yıllarca Odeon Müzik’te birlikte çalıştığı Nesrin Sipahi, Bora Ayanoğlu, Güzin ile Baha, Rana&Selçuk Alagöz, Coşkun Demir, Sevda Karaca, Timur Selçuk gibi duayen sanatçıların yanı sıra artık çok genç isimlerle de iş birliği yapıyor. Badem, Haluk Polat 4 Vokal, Yedinci Ev, Mert Koral ve Rıza Cumhur Demir bunlardan sadece birkaçı…

‘İşimiz Müzik’ adını verdiği şirketinde müzik yapımcılığı, edisyon, menajerlik de dahil olmak üzere 2000 yılından bu yana edinmiş olduğu tecrübe ile sektörde önemli projelere imza atmaya devam etti.

Müzik sektörüne yönelik deneyimini, 2017-2019 yıllarında oyunculuk sektörüne giriş yaparak güçlendiren Zeynep Göktürk; Eda Şenyurt ile birlikte Game Kudra çatısı altında hem oyuncu hem de müzisyenlerle çalıştı. Altınbaş Üniversitesi, Yüksek Lisans öğrencilerine ‘Deneyim Pazarlaması’ dersleri verdi.

Göktürk, Kasım 2019’dan itibaren müzik, dizi ve sinema sektörlerine yönelik çalışmalarına Zeynep Göktürk Ajans çatısı altında devam ediyor.

Zeynep Göktürk Ajans bünyesinde; oyuncu menajerliği, müzisyen menajerliği, edisyon, proje tasarım, cast, sanatçı-kurumlara medya iletişim danışmanlığı, çeşitli TV programlarına müzik danışmanlığının yanı sıra sinema, dizi film ve reklam şirketlerine eser sağlama ve eser izinlerini clear etmek gibi hizmetler sunuluyor.

www.zeynepgokturkajans.com

zeynep@zeynepgokturkajans.com

@zeynepgokturkajans

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
156.500 liradan başlıyor. Fiyat ve vergilendirme avantajı için tam alınacak otomobil. Citroën Türkiye, markanın tüm...
Yeni Neslin Süper Spor Otomobili MC20, Maserati Markası İçin Yeni Bir Dönemin Başlangıcını İşaret Ediyor!...
Z’nin uzun geçmişindeki stil özelliklerini tek, temiz ve modern bir pakette harmanlıyor. Ve şık kaportanın altında önde çift...
4. nesil Tucson hibrit motorlu olacak. Sensuous Sportiness ( Duygusal Sportif) mottosu ile daha kaslı...
Golf sekizinci nesil resmen vagonu oluyor adında, varyantları Golf Varyant ve Golf Alltrack . Varyant, Sportwagen’e eşdeğer.  Bir şirket sözcüsü bize...
Fotoğraf için özür dileriz. Daha iyi bir açı yakalanabilirdi. Dünya Ralli Şampiyonası’nın (WRC) tarihinde, bir...
WRC’nin Türkiye ayağını Toyota Gazoo ekibi kazandı. Podyumda 2. ve 3’lük ise, HYUNDAI’lerin oldu. En...
13-14-15 Kasım 2020 tarihlerinde İntercity İstanbul Park’da yapılacak olan Formula 1 yarışının biletleri satışa bu...
2020 Formula 1 sezonunun dokuzuncu yarışında Mercedes-AMG Petronas yine iki pilotuyla birden zirvede yer aldı....
2020 Formula 1 sezonunun yedinci yarışında Mercedes-AMG Petronas yine zirvede yer aldı. Belçika’daki SpaPisti’nde gerçekleştirilen...