Castrol KTM Dakar Takımı

  • 11 Aralık 2014
  • 1.230 kez görüntülendi.
Castrol KTM Dakar Takımı

GEFCO Türkiye, Dakar Takımı sponsorları arasında!

İstanbul, 11 Aralık 2014 – GEFCO Türkiye, 04 Ocak – 17 Ocak 2015 tarihleri arasında düzenlenecek, Arjantin, Bolivya ve Şili’den geçerek tekrar Arjantin’de finiş görecek olan dünyanın en zorlu rallisi Dakar’da motosiklet kategorisinde, Selçuk Bektaş ve Koray Özkaplan’dan oluşan Castrol KTM Dakar Takımı’nın sponsorları arasında yer alıyor.

Dünyanın en zorlu rallisi
2015 yılında 37.si gerçekleştirilecek olan Dakar Rallisi’nde tecrübeli pilotlar Selçuk Bektaş ve Koray Özkaplan’ın hedefleri Arjantin, Buenos Aires’ten start alıp, 9.000 km’den fazla bir mesafe ve üç ülkede, çöl, toprak yol, zorlu nehir yatağı ve 4.000 metre civarı dağ pasajlarını geçerek tekrar Arjantin, Buenos Aires’te finişe varmak.

GEFCO’nun motorsiklet tutkusu
Motosiklet sektöründeki birçok firmaya hizmet veren GEFCO Türkiye, insanın doğa ve kendisi ile sürekli mücadele ettiği bu uzun yolculuğa ikinci kez sponsor oluyor.
2-Tekerlekli Araçlar için hizmet konusunda 2010 senesinde Avrupa’nın En İyi Servis Sağlayıcısı seçilen GEFCO, lojistik konusundaki uzmanlığını bu sektörde de sunuyor.
Lojistik stratejilerinin uygulanmasında rekabet gücünü artırmaya yönelik çalışmalar ile müşterilerini destekleyen GEFCO, organizasyon ve kaynak gücü ile en iyiyi sunmayı hedefliyor. 2014 yılında açılarak Derince Gümrük Müdürlüğü’ne bağlı motosiklet ihtisas gümrüğü olarak faaliyete geçen, GEFCO’nun Çayırova’daki tesisindeki 5.000m2 gümrüklü alan da bu hedefin bir parçası.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Euro fiyatlarını siz hesaplayın ama Türkiye’de sene başında ÖTV ile 250 bin liranın üzerinde satılmaya...
Yüzde 150’lik ÖTV diliminde olan modellerin, vergiler hariç liste fiyatı 458.102 TL olan yeni E...
B Segmentinde Yüksek Performans: İzmitli i20, 1.6 lt turbo motoruyla 204 beygir güç üreterek segmentineheyecan...
Mercedes-Maybach’ın SUV segmentine seri olarak üretilen ilk girişi, içerik ve fiyatlandırma açısından ızgarasındaki amblemi yaşıyor. GLS...
Jeep 2020 Yılını Rekorla Kapatacak! Özgürlük, tutku ve macera severlerin ortak noktası Jeep; performans ve...
2020 Formula 1 sezonunun 11. yarışı EifelGrand Prix’sini kazanan Mercedes-AMG Petronas pilotu Lewis Hamilton, Michael...
Premium otomobil üreticisi Lexus; lüks, teknolojik ve sıra dışı tasarıma sahip otomobilleriyle öne çıkarken aynı...
B segmentinin iddialı oyuncularından Hyundai i20, merakla beklenen N versiyonuna kavuşuyor. i20 WRC ralli otomobilinden...
Intercity İstanbul Park’ta 13-14-15 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek Formula 1TM DHL Turkish Grand Prix 2020 etkinliği...
13-15 Kasım’daki Formula 1 yarışı SEYİRCİSİZ olacak. İstanbul Valiliği tarafından seyirci girişi yasaklandı. sebep PANDEMİ.