ERKEKLER İÇİN

  • 07 Kasım 2018
ERKEKLER İÇİN

Maserati ile Monan, Erkek Mücevher Koleksiyonu “Kûfî” İçin Bir Arada!

Lüks mücevher markası Monan ve lüksü sportif bir çizgiyle birleştiren Maserati, Monan’ın erkeklere özel tasarladığı “Kûfî” koleksiyonu için bir araya geldi. Monan Jewelry’nin erkekler için tasarladığı ilk mücevher koleksiyonunun tanıtıldığı özel etkinliğe katılan davetliler, İtalyan pilotlar Vittoria Piria ve Lucio Da Zanche eşliğinde, iki adet Maserati Levante ile test sürüşü de gerçekleştirdi.

Mücevher dünyasına yeni bir soluk getiren Monan ile İtalyan şıklığını otomotiv ile buluşturan Maserati, Monan’ın erkekler için oluşturduğu mücevher koleksiyonu “Kûfî” için, Hotel Les Ottomans’da özel olarak düzenlenen etkinlikte bir araya geldi. Etkinliğe, Eda Taşpınar, Jülide Önengüt, Seval Bahçıvan, Gül İrepoğlu, Feyzan Top, Nastassia Coşkunseven, Kardelen Acar, Katerina Ekşioğlu, Elif İnci Aras’ın da aralarında bulunduğu iş ve cemiyet hayatının tanınmış isimleri katıldı. Müge Onan’ın hayata geçirdiği Monan markasının, erkeklere özel ilk mücevher koleksiyonu olan Kûfî’nin tanıtıldığı etkinlikte; davetliler İtalyan pilotlar Vittoria Piria ve Lucio Da Zanche eşliğinde, iki adet Maserati Levante ile test sürüşü gerçekleştirme fırsatı da yakaladı. Etkinliğin ikinci ayağı ise iş ve cemiyet hayatının tanınmış isimlerinin katılımıyla Bursa Sheraton Otel’de gerçekleştirildi.

Daha önce; “Once Upon a Time / Evvel Zaman İçinde”, “Black Kingdom / Siyah Krallık”, “Ode To Colors / Renklere Saygı” ve “Comtemporary Ottoman / Çağdaş Osmanlı” gibi koleksiyonlara imzasını atan Monan, Kûfî ile ilk kez erkeklere özel bir mücevher koleksiyonu tasarladı. İsmini; dik ve sert köşelerden meydana gelen, geometrik çizgilerin oluşturduğu, Arap coğrafyasının en eski yazı sanatları arasında gösterilen Kûfî’den alan koleksiyonda; Kûfî’nin keskin, modern ve cüretkar estetiğe sahip yapısı, mücevher ile bir araya geldi. Koleksiyon; love (aşk), power (güç), peace (huzur) kelimelerinin mücevhere işlenmesiyle oluşuyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ