Nissan sosyal medyasını en iyi kullanan marka!

  • 16 Kasım 2019
  • 8.625 kez görüntülendi.
Nissan sosyal medyasını en iyi kullanan marka!

Alanis Beril ALTINBAŞ

Nissan ‘innovation that exites’ sloganının hakkını veren, biz sürücüleri her zaman heyecanlandırmayı başaran bir marka. Ben insanları o Japon bu Türk gibi ayırmanın veya etiketlemenin karşısındaysam, aynı şekilde markaları da; o Japon bu Koreli diye etiketlemenin karşısındayım. Nissan global bir marka tüm dünyayı kaliteyle buluşturması benim için evrenseldir.

Bu marka insanlarla iletişim kurmayı bilen ve tüm ülkelerde çok güzel bir şekilde uygulamayı da bilen bir tecrübeye sahip. İletişim 360 derece olduğunda bir anlam ifade ediyor. PR ajansınızın basınla nasıl konuştuğundan, reklamlarınızın nerelerde yer aldığına insanların algılarına bütünsel bir imaj veriyorsunuz.

Bunu elbette sosyal medyadaki etkin görselliğiniz ve reaksiyonlarınızla da tamamlamalısınız. İşte Nissan açık ara bunu en iyi yapan markaların başında geliyor.

En son lanse ettikleri yeni Nissan Micra’nın iletişimini bir takip edin. Story’inize koyduğunuz ilintili görsellerin mavi tıklı resmi hesapları tarafından beğenildiği bir incelikten bahsediyorum:

Bu arada yeni Nissan Micra müthiş olmuş. Özgün renkleri, yeni tasarımıyla uçtan uca fark yaratan bir Micra gelmiş. İşin en güzeli orijinal Micra ruhu hiç kaybolmamış, yerinde duruyor.

Alanis Beril Altınbaş

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yeni Neslin Süper Spor Otomobili MC20, Maserati Markası İçin Yeni Bir Dönemin Başlangıcını İşaret Ediyor!...
Z’nin uzun geçmişindeki stil özelliklerini tek, temiz ve modern bir pakette harmanlıyor. Ve şık kaportanın altında önde çift...
4. nesil Tucson hibrit motorlu olacak. Sensuous Sportiness ( Duygusal Sportif) mottosu ile daha kaslı...
Golf sekizinci nesil resmen vagonu oluyor adında, varyantları Golf Varyant ve Golf Alltrack . Varyant, Sportwagen’e eşdeğer.  Bir şirket sözcüsü bize...
517 mil, 1.080 hp ve geniş iç hacim Lucid, geniş, fütüristik bir kabine ek olarak, Air’in...
WRC’nin Türkiye ayağını Toyota Gazoo ekibi kazandı. Podyumda 2. ve 3’lük ise, HYUNDAI’lerin oldu. En...
13-14-15 Kasım 2020 tarihlerinde İntercity İstanbul Park’da yapılacak olan Formula 1 yarışının biletleri satışa bu...
2020 Formula 1 sezonunun dokuzuncu yarışında Mercedes-AMG Petronas yine iki pilotuyla birden zirvede yer aldı....
2020 Formula 1 sezonunun yedinci yarışında Mercedes-AMG Petronas yine zirvede yer aldı. Belçika’daki SpaPisti’nde gerçekleştirilen...
Dünyanın en önemli spor organizasyonlarından Formula 1 9 yıl aradan sonra yeniden Intercity İstanbul Park’ta...